Kde venkovní ibišek zakoupit?

Ibišky expedujeme až po 15. květnu, až je jistota že narašené rostliny nemůžou utrpět na zahradě újmu. V té době jsou narašené, často mají více výhonů, do výšky 10-15 cm. Později prodávané sazenice ibišků jsou vyšší, s poupaty v kořenáčích o objemu 2 litrů. V pozdější fázi růstu a prodeje je výška sazenic podle odrůdy od 50 cm až do 120 cm. Zásadně neprodáváme malé sazeničky v malinkých květináčích, kde hrozí riziko úhynu.

Cena 150-160 Kč/ks podle velikosti a stáří sazenic při osobním odběru v naší prodejně v Lipníku nad Bečvou. Od 15. srpna opět velká expozice kvetoucích ibišků.

 

Pro menší zájem dodáváme do jiných prodejen sazenice již jen ojediněle. Sazenice jsou opatřeny etiketami s názvem odrůdy a kontaktem na naši firmu.

V současné době  je většina sazenic z loňského roku vyprodána (červené odrůdy), nové jsou již nasázeny a zasílat budeme až dostatečně prokoření, aby nedošlo poškození přepravou. 

Předpokládaný začátek expedování sazenic poštou je počátek června až července. Na osobní odběr je vhodné dostupnost odrůdy ověřit telefonicky na 606920975.

Podkategorie

V této kategorii nejsou žádné dostupné produkty.